profilki

czwartek, 7 sierpnia 2014

Test Soli Regeneracyjnej SALCO

Przedstawiam moją opinię o :Salco Sport Therapy


Najpierw co o samej soli pisze producent
Salco Sport Therapy to pierwsza sól mineralna dla sportowców, przeznaczona do  przygotowania regenerującej kąpieli solankowej.

SOLANKA MINERALNA:
Wzmacnia ogólną kondycję fizyczną
Przyspiesza procesy regeneracji organizmu
Wywołuje i wspomaga reakcje obronne organizmu
Łagodzi bóle mięśniowe, stawowe i nerwobóle
Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawę ukrwienia
Wywołuje rozpulchnienie naskórka, umożliwiając wchłanianie składników mineralnych
Obniża przewodnictwo skóry, co objawia się osłabieniem dolegliwości neurologicznych i bólowych
Wykazuje działanie ogólne i miejscowe, którego efektem ostatecznym jest poprawa czynności ruchowych i wzrost odporności organizmu
Jodki i wolny jod powodują pęcznienie włókien kolagenowych, co zwiększa elastyczność tkanki łącznej. Wpływają one również korzystnie na gospodarkę wapniową

WSPOMAGANIE TERAPII:
górnych dróg oddechowych, zmian reumatycznych
skóry, stawów, mięśni i ścięgien, pourazowej narządów ruchu

Przeczytałem również wiele pozytywnych opinii na jej "cudowne" działanie wiadomo nie spróbuje to nie uwierzę więc postanowiłem poprosić firmę SALCO o przekazanie mi soli do testów.
Kurier dostarczył paczkę z 20 kg soli nie czekając zbyt długo już tego samego wieczora przygotowałem kąpiel zgodnie z instrukcją czyli do wanny wsypujemy 1-2 kg soli czas kąpieli 20 minut .No to wchodzę i sobie leże i nic ale już po 5 minutach zaczynam się pocić po 10 min, już wiem czemu ktoś zalecał zabierać zegarek do łazienki bo już mam chęć na koniec ale trzymam się i daje radę 15 minut, czuje się jak w saunie, zgodnie z zaleceniem nie zmywam soli ponieważ tworzy się płaszcz solny. Po wyjściu żadnych efektów brak jakiś "cudów" ok poczekam do jutra i co nic , pomyślałem że to kolejna "bajka" mająca na celu naciągać ludzi na kasę .
No nic mam jeszcze 19 kg więc potestuję dalej i za 2 dni biorę kolejną kąpiel odczucia takie same jak wyżej efekt sauny wymęczone 15 minut brak efektów. Jestem trochę zniesmaczony czuję się oszukany, dobrze że chociaż nie płaciłem za to „cudo” ,mija kilka dni ja jestem po 26 km biegu było to 13 lipca w moje urodziny w planie miałem przebiec 34 km jestem mega zmęczony nogi bolą jak nie wiem co na samą myśl boje się jutra decyduję się na kąpiel i co, kończę kąpiel i nic żadnej ulgi ,idę spać.

Rano po przebudzeniu boję się ruszyć nogami no ale trzeba wstać , i co i jest „CUD” nogi czują się jakby wczoraj nie wykonały żadnej pracy zero objawów żadnych bóli mięśniowych żadnego śladu morderczego dla mnie biegu dzień wcześniej.
Jak widzicie różnie ludzie reagują jednym pomaga od pierwszego użycia innym po którymś z kolei moja prośba do was jak będziecie używać soli Salco Sport Therapy to nie zniechęcajcie się po pierwszych bez efektywnych kąpielach naprawdę warto zaczekać na działanie Soli i na ten oczekiwany CUD.

Gorąco i z czystym sumieniem polecam każdemu kto czasem potrzebuje regeneracji i odprężenia.
Ja na pewno będę jej używał bo naprawdę warto
Dziękuję firmie SALCO za udostępnienie mi soli do testów
Link do strony producenta http://www.salco.pl/regeneracja/

1 komentarz:

  1. Chętnie skorzystam, nadal rozsyłają za darmo 20kg do testów?

    OdpowiedzUsuń