sobota, 8 marca 2014

Bieg Uliczny - Nie tylko dla Kobiet

Mój pierwszy oficjalny start :)

Koszalin 8.03.2014 Bieg Uliczny - Nie tylko dla Kobiet
KTKKF przeprowadziło imprezę rekreacyjno-sportową pod nazwą "BIEG ULICZNY - NIE TYLKO DLA KOBIET", która odbyła się 8 marca 2014 roku na obiekcie sportowym ZOS "Gwardia" przy ulicy Fałata w Koszalinie

Zawodnicy rywalizujący na dystansie 10 km rozpoczęli rywalizację o godz. 12.00. Sygnał do startu dał Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Andrzej Jakubowski. Zwyciężył Daniel Formela (Nexus Team), z kobiet najszybszą była Urszula Kasztela TKKF Triathlon Koszalin.
Wszystkie Panie na mecie otrzymały kwiatek wręczany przez Wicemarszałka Andrzeja Jakubowskiego i Prezesa ZOS Jakuba Pyżanowskiego.
Bieg ukończyło 157 osób zwycięzca
Bieg ukończyło 157 osób najlepszy zawodnik z rezultatem 32:14 ja zająłem 58 miejsce z czasem 45:55